🏡Ролетні ворота – перевірене рішення для гаражів в котеджах і будинках, для підземних гаражів, торгових центрів, виробничих і складських приміщень.

Ролетні ворота являють собою полотно, зібране з вузьких (від 55 до 77 мм) алюмінієвих ролетних профілів (ламелі). Ролетне полотно змотується в рулон на вал, який, як правило, знаходиться всередині захисного короба.

Основний матеріал для виготовлення ролетних воріт – алюміній.

Він забезпечує високу стійкість конструкції до корозії, впливу атмосферних опадів, перепадів температур, гарантує міцність, надійність і екологічну чистоту конструкції.

Лакофарбове покриття алюмінієвих профілів має високу стійкість до впливу сонячного випромінювання і до стирання.

Ролетні ворота виготовляються з профілю довжиною до 7 м, що дозволяє економічно закрити великі площі (до 26,85 м2). Вони надійно захищають отвір і можуть витримувати удари.

Такі ворота ідеально підходять для об’єктів, де під’їзд до гаражу займає невелику територію або в’їзд в гараж організований безпосередньо з тротуару. Завдяки своїй компактності, рольворота є також оптимальним рішенням для приміщень з низькою стелею.

КОНСТРУКТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ ролетних воріт

Полотно ролетних воріт – один з основних елементів воріт, який визначає функціональні характеристики всієї конструкції. Залежно від розмірів гаражного отвору і необхідного класу вітрової стійкості полотно виготовляється з профілів роликової прокатки з м’яким або твердим пінним наповнювачем.

Направляючі шини забезпечують рух полотна ролетних воріт при його намотуванні на вал. При монтажі можуть використовуватися стандартні або посилені шини чотирьох типорозмірів. Напрямні мають різні показники заходу полотна в шину і дають можливість встановити на полотно спеціальні бокові замки з вітровими захопленнями.

Захисні короба і боковіі кришки підбираються залежно від екстер’єру будівлі і вимог до жорсткості конструкції. Для ролетних воріт пропонуються 45-градусні роллформінгові короба різних типорозмірів – від 250 до 405 мм. Іноді при установці ролетних воріт всередині приміщення монтаж здійснюється на консолях без короба. Для збільшення терміну служби воріт рекомендується встановлювати рухливі каретки, які знижують згинальні навантаження на елементи підвісу і забезпечують плавний хід полотна воріт.

Елементи управління ролетними воротами.
Приводи можуть бути ручними або автоматизованими (електроприводи). Автоматичне управління дозволяє управляти воротами одним натисканням кнопки. На випадок відключення електроенергії можна передбачити установку системи аварійного ручного підйому.

Ми пропонуємо більше 30 колірних рішень для профілів роликової прокатки, більше 20 кольорів – для екструдованих профілів. Широка колірна гамма профілів і комплектуючих для ролетних воріт забезпечує різноманітні варіанти поєднань ролет з фасадом будівлі. Залежно від обраного вами колірного рішення ролетні ворота можуть повторювати колір обробки або служити яскравим елементом, створюючи оригінальні індивідуальні рішення.